خرید آنلاین از گالری مانتو شما را به جدیدترین مدل های این پوشاک می رساند. در دنیای مد و زیبایی، گالری های بسیاری وجود دارند که لباس های مورد نیاز شما را بر اساس سبک و استایل لباس پوشیدن، ویژگی های فیزیکی و تیپ و استایل افراد تولید می کنند. خرید آنلاین از گالری مانتو نیز میسر می باشد و در وقت و زمان شما به شدت صرفه جویی می کند. در این مقاله با مشخصات یک مانتوی خوب که در این گالری ها ارائه می شود، آشنا می شوید.

ویژگی های مانتوی مناسب

خرید آنلاین از گالری مانتو با توجه به ویژگی های مختلفی در این محصولات انجام می گیرد. جذابیت، ترکیب رنگ، نوع دوخت، پارچه مرغوب و… همگی از ویژگی های یک مانتوی خوب محسوب می شوند. مدل این مانتوها نیز یک فاکتور مهم در آن ها محسوب می شود.

مدل این دسته از پوشاک باید با اندازم شما تناسب داشته باشد. به طور مثال اگر پایین تنه چاق و بزرگی دارید، باید مانتویی را به تن کنید که در قسمت پایین آن چین دوزی شده بوده و یا گشادتر از قسمت های دیگر مانتو باشد. اما اگر بالاتنه بزرگی دارید، بهتر است از مانتوهای سر تا سر گشاد استفاده کنید.

بهتر است از مانتوهای تنگ دوری کنید؛ این سبک از مانتوها علاوه بر این که در دنیای مد امروز جایگاهی ندارند، به سادگی چروک می شوند و قابل استفاده نخواهند بود. برای انتخاب مانتوی مناسب باید به قد خود نیز دقت داشته باشید. در صورتی که قد شما کوتاه است، باید مانتویی خریداری کنید که قد آن تا زیر زانوی شما باشد.

برخی از مدل ها و ترندهای قدیمی مانتو نیز در دنیای امروز جایی ندارند. به طور مثال مانتوهای تنگ دیگر چندان محبوب نیستند و مانتوهای آزاد و بلند جایگزین آن ها شده اند. مانتوهای کمرکشی شده نیز از دنیای مد خارج شده اند و استفاده از آن ها محدودتر شده است.

خرید آنلاین از گالری مانتو با توجه به جنس

خرید آنلاین از گالری مانتو بر اساس جنس پارچه به کار رفته در دوخت این محصولات نیز انجام می گیرد. یک مانتوی خوب میزان استهلاک پایینی دارد و به سهولت خراب نمی شود، شست و شوی مداوم، اتو کشی، کشیدگی و… نیز کیفیت آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

در این زمینه به کشی یا غیر کشی بودن مانتوها نیز توجه می شود؛ مانتوهای کشی اغلب بدن نما هستند و تیپ و استایل شما را مشخص می کنند. استفاده از آن ها برای افراد درشت اندام چندان توصیه نمی شود. این مانتوها پس از شست و شو کوچکتر می شوند و باعث تنگی مانتو خواهند شد.

میزان چروک پذیری مانتو نیز یکی از مشخصه های مهم در آن محسوب می شود. برخی افراد فرصت کافی برای اتوکشی مرتب لباس های خود را ندارند و به همین خاطر از پوشاکی با پارچه های چروک ناپذیر استفاده می کنند. به علاوه اتوکشی مرتب سبب آسیب رسیدن به جنس پارچه مانتوی شما خواهد شد. ضخامت مانتوی مورد استفاده شما نیز بر اساس فصل مورد نظر تعیین خواهد شد.

مزون ایلا گالری با فراهم کردن بستر خرید آنلاین برای شما محدودیت های جغرافیایی را از میان برداشته است و پوشاک هر فصل را بصورت آنلاین با قیمت مناسب برای همه بانوان سرزمین مان ایران به نمایش گذاشته است.

مانتو بهاره، شال بهاره، مانتو تابستانه، شال تابستانه،مانتو  پاییزه، شال پاییزه، مانتو زمستانه، شال زمستانه،کفش،اکسسوری….. از محصولات مزون ایلا گالری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *